Úvod »Darčeky pre ženy»zdravie, krása, chudnutie » Prístroj na chudnutie a odbúranie tuku SAUNA


        

Prístroj na chudnutie a odbúranie tuku SAUNA

momentálne vypredaný

 

Číslo produktu: 28120
Farba: oranžová
Rozmer: dĺžka pásu 125 cm
cena bez DPH: 24,92 €
cena s DPH (20 %):
29,90 €
Strážny pes:
Strážny pes

Popis tovaru

Masážny pás na brucho s ohrevom je vybavený generátorom infračerveného dlhovlnného žiarenia, ktorý dokáže produkovať potrebné horko a umožňuje energii preniknúť do podkožných tkanív do hĺbky 4-7 cm - tým je spôsobené potenie organizmu, vďaka ktorému možno ľahko dosiahnuť krajšieho vzhľadu pokožky a udržiavať telo zdravé.

Poťte sa účelne
Masážny pás na brucho s ohrevom je zariadenie tepelnej liečby (termoterapia), pôsobiaci zdravotne prostredníctvom veľkého objemu tepla. Vnútorným generátorom infračerveného žiarenia je schopný vyprodukovať veľké množstvo energie s teplotou až 60 °C. Táto energia je potom schopná preniknúť do podkožných tkanív až v hĺbke 4-7 cm, čo bohato postačuje na rozpustenie nadbytočného tuku v tele. Zároveň tým spôsobuje potenie organizmu, vďaka ktorému možno ľahšie dosiahnuť krajšieho vzhľadu pokožky a udržiavať telo zdravé.

Teplotu termoterapie možno nastavovať, čo umožňuje širšie využitie tohto prístroja.


- Výrobok je vyrobený z odolného materiálu a nie je teda potrebné sa obávať poškodenia pri častom používaní výrobku.
- Produkovanú vysokú energiu si môžete užiť prostredníctvom masáže pohodlne prispôsobenej vašim potrebám prostredníctvom jednoduchého nastavenia rýchlosti.
- Zapínanie jediným tlačidlom - veľmi jednoduché ovládanie všetkých funkcií.
- Inteligentný systém riadenia - vstavaný automatický tepelný senzor môže prerušiť činnosť pásov, ak bola dosiahnutá zvolená teplota.
- Špeciálna funkcia Vibračnej masážnej terapie - uľavte telu od problémov, zmiernite únavu a podporte metabolizmus vášho tela.


Chudnutie a relaxácia naraz
Masážny pás na brucho s ohrevom ponúka okrem funkcie chudnutia a odstraňovania tuku ešte dve skupiny masážnych senzorov, ktoré relaxačnou masážou sprevádzajú termoterapiu a umožňujú tak telu dokonale relaxovať a odpočívať.

Tieto senzory prostredníctvom automatického riadenia mikroprocesorom dokážu presne regulovať svoju pracovnú frekvenciu v závislosti na frekvencii pohybu ľudského tela. Tým pomáhajú efektívne čistiť kanáliky a kolaterály tkanív a podporujú krvný obeh. Špeciálna funkcia Vibračnej masážnej terapie pomáha urýchľovať krvný obeh, čím efektívne uľavuje telu od problémov, zmierňuje únavu a podporuje metabolizmus ľudského tela.

Napájanie: 220-230V, 50 Hz
Výkon: 50 W
Automatické vypnutie: po 50 minutách
Pracovná teplota: 55 °C (+/- 15 %)

Dĺžka pásu je 125 cm (zapínanie je na suchý zips, takže opasok je vhodný na pás s obvodom: 95 - 120 cm)

 


ODRkNWE
Strážny pes
Watch DOG


Informovať na e-mail pri zmene:


       keď cena klesne pod


Zadajte Váš e-mail: